Зареєструвати Компанію в США просто

Якщо ви бажаєте відкрити Компанію в США та вести бізнес в Америці, але не впевнені який тип компанії обрати (LLC, C-Corporation), в якому штаті компанію краще зареєструвати - ми із задоволенням пояснимо різницю між ціми двома типами компаній та допоможемо обрати оптимальний штат для реєстрації та ведення вашого бізнеса в США виходячи з ваших потреб та специфіки вашого бізнесу.

Багато підприємців прагнуть створити або розширити свій бізнес на ринку США. MyUSACorporation спеціалізується на наданні допомоги цим підприємцям, і ми хотіли б представити вам кілька ідей для розгляду в першу чергу.

Які документи потрібні?

Перш за все, щоб зареєструвати компанію в США, вам не потрібно подавати будь-які документи - тільки інформацію. Документи необхідні, якщо ви хочете відкрити банківський рахунок, але не для реєстрації компанії.

Вибір Штату

Якщо ви плануєте купувати нерухомість або відкриваєте магазин в США, рекомендується створити вашу компанію в штаті, де це майно або магазин фізично розташовані. Якщо ваш бізнес не має фізичної зв'язку з будь-яким конкретним штатом, рекомендується створити вашу компанію в одному зі штатів, зручних для реєстрації, таких як Делавер, Вайомінг або Невада. Більшість наших клієнтів вибирають Делавер або Вайомінг через більш дорогих зборів в Неваді. Ви можете побачити порівняння між цими трьома штатами тут: DE vs. NV vs. WY.

Вибір типу компанії

Іноземці можуть вибирати в основному між двома типами об'єктів: LLC і C-Corporation. LLC (товариство з обмеженою відповідальністю) є найбільш поширеним типом підприємства, обраним нашими іноземними клієнтами через його простоти, гнучкості та єдиного оподаткування. C-Corporation в основному вибирається молодими підприємцями, які хочуть отримати фінансування ангела або VC. Ви можете побачити порівняння між LLC і C-Corporation тут: LLC vs. Corporation.

Обмеження і речі, які слід враховувати

Перш за все, в якості іноземця ви не зобов'язані мати номер соціального страхування (SSN), щоб відкрити свою компанію і отримати EIN (ідентифікаційний номер компанії). Вам також не потрібно мати адресу США або номер телефону, однак, якщо вам подобається мати адресу США і / або телефон, ви можете отримати їх у спеціалізованих постачальників (див. Тут можна отримати телефонний номер і адресу)

Банківська справа в США - більш складна тема. В Інтернеті є кілька компаній, які обіцяють міжнародним клієнтам допомогу у відкритті банківського рахунку віддалено, але ми попереджаємо наших клієнтів про те, щоб бути обережними з тими, хто стверджує, що вони можуть допомогти в цьому. Щоб дізнатися більше про банківські послуги в США, пов'язаних з ними проблем і можливих рішеннях, прочитайте нашу статтю «Відкриття банківського рахунку в Сполучених Штатах».

Готові замовити?

Ми надаємо повний комплекс послуг по формуванню вашої компанії, яка включає в себе все: від складання та подання заявки в штат по вашим вибором, надання зареєстрованого агента в будь-якому з 50 штатів і округів, отримання EIN для власників, які не є жителями США, підготовки робочого угоди, отримання всіх необхідних ліцензій та податкових ідентифікатори, що засвідчують документи вашої компанії для іноземного використання і багато іншого.

Регистрация компании в США:

При створенні компанії в США перш за все потрібно обрати тип компанії та штат реєстрації. Найпопулярнішими типами компаній в США є Корпорація (Corporation) і компанія з обмеженою відповідальністю (LLC)

LLC   Corporation

Додаткові послуги

Наша компанія надає широкий спектр послуг для нових та існуючих клієнтів. Повний перелік послуг можна побачити тут: